kapcsolat

üzletkötési órák a Dealing Roomban: munkanapokon 8-17 óra

a K&H Piaci igazgatóság üzletkötői a K&H Piaci igazgatóság üzletkötői

Általános értékesítés főosztály

A treasury szolgáltatások magyar piacán meghatározó szerepet játszó bankként hosszú távú partneri kapcsolat kiépítésére törekszünk. Az Ön vállalatának gazdasági működéséből adódó kockázatokat felmérve proaktívan, tanácsadóként, együtt gondolkodva Önnel segítünk megtalálni a legmegfelelőbb megoldást. Folyamatosan dolgozunk új megoldásokon, fejlesztjük termékeinket, melyeket a minél nagyobb ügyfélélmény elérése érdekében igyekszünk közérthetően elmagyarázni.

Kérdéseivel, elképzeléseivel kérjük, keressen bennünket az alábbi elérhetőségeinken, hogy segíthessünk kialakítani fedezeti stratégiáját, akár a honlapon bemutatott termékeken túl is.

 

üzletkötő

telefon

fax

e-mail

Varga Gabriella vezető üzletkötő

+36 1 328 9985

+36 1 328 9228

gabriella.varga@kh.hu

Demjén Ottó

+36 1 328 9984

+36 1 328 9228

otto.demjen@kh.hu

Dr. Kun Csaba

+36 1 328 9962

+36 1 328 9228

csaba.kun@kh.hu

Kelemen Zsuzsanna

+36 1 328 9977

+36 1 328 9228

zsuzsanna.kelemen@kh.hu

Kosztelnik Roxána

+36 1 328 9964

+36 1 328 9228

roxana.kosztelnik@kh.hu

Megyeri Ildikó

+36 1 486 8411

+36 1 328 9228

ildiko.megyeri@kh.hu

Nagy Milán

+36 1 328 9961

+36 1 328 9228

milan.nagy@kh.hu

Németh Andrea

+36 1 328 9979

+36 1 328 9228

andrea.nemeth@kh.hu

Németh Iván

+36 1 328 9982

+36 1 328 9228

ivan.nemeth@kh.hu

Sarodi Dóra

+36 1 328 9972

+36 1 328 9228

dora.sarodi@kh.hu

Szendei Edina

+36 1 328 9968

+36 1 328 9228

edina.szendei@kh.hu

Szirányi Bence

+36 1 486 8422

+36 1 328 9228

bence.sziranyi@kh.hu

 

Kereskedés főosztály

üzletkötő

telefon

fax

e-mail

Behán Attila vezető üzletkötő

+36 1 328 9971

+36 1 328 9228

attila.behan@kh.hu

Eszes Attila

+36 1 328 9965

+36 1 328 9228

attila.eszes@kh.hu

Hegedűs Tamás

+36 1 328 9983

+36 1 328 9228

tamas.hegedus@kh.hu

Károlyi Márta

+36 1 328 9986

+36 1 328 9228

marta.karolyi@kh.hu

Pereszteginé Liptai Orsolya

+36 1 328 9967

+36 1 328 9228

orsolya.liptai@kh.hu

Szinnay Krisztián

+36 1 328 9974

+36 1 328 9228

krisztian.szinnay@kh.hu