kapcsolat

üzletkötési órák a Dealing Roomban: munkanapokon 8-17 óra

a K&H Piaci igazgatóság üzletkötői a K&H Piaci igazgatóság üzletkötői

Általános értékesítés főosztály

A treasury szolgáltatások magyar piacán meghatározó szerepet játszó bankként hosszú távú partneri kapcsolat kiépítésére törekszünk. Az Ön vállalatának gazdasági működéséből adódó kockázatokat felmérve proaktívan, tanácsadóként, együtt gondolkodva Önnel segítünk megtalálni a legmegfelelőbb megoldást. Folyamatosan dolgozunk új megoldásokon, fejlesztjük termékeinket, melyeket a minél nagyobb ügyfélélmény elérése érdekében igyekszünk közérthetően elmagyarázni.

Kérdéseivel, elképzeléseivel kérjük, keressen bennünket az alábbi elérhetőségeinken, hogy segíthessünk kialakítani fedezeti stratégiáját, akár a honlapon bemutatott termékeken túl is.

üzletkötő

telefon

fax

e-mail

Sarodi Dóra vezető üzletkötő

+36 1 328 9972

+36 1 328 9228

dora.sarodi@kh.hu

Dr. Kun Csaba

+36 1 328 99 62

+36 1 328 9228

csaba.kun@kh.hu

Falus Éva

+36 1 328 99 84

+36 1 328 9228

eva.falus@kh.hu

Freschli Norbert

+36 1 486 84 22

+36 1 328 9228

norbert.freschli@kh.hu

Kelemen Zsuzsanna

+36 1 328 99 77

+36 1 328 9228

zsuzsanna.kelemen@kh.hu

Németh Andrea

+36 1 328 99 79

+36 1 328 9228

andrea.nemeth@kh.hu

Németh Iván

+36 1 328 99 82

+36 1 328 9228

ivan.nemeth@kh.hu

Szendei Edina

+36 1 328 99 68

+36 1 328 9228

edina.szendei@kh.hu

Szirányi Bence

+36 1 328 99 61

+36 1 328 9228

bence.sziranyi@kh.hu

 

Kereskedés főosztály

üzletkötő

telefon

fax

e-mail

Behán Attila vezető üzletkötő

+36 1 328 9971

+36 1 328 9228

attila.behan@kh.hu

Eszes Attila

+36 1 328 9965

+36 1 328 9228

attila.eszes@kh.hu

Hegedűs Tamás

+36 1 328 9983

+36 1 328 9228

tamas.hegedus@kh.hu

Károlyi Márta

+36 1 328 9986

+36 1 328 9228

marta.karolyi@kh.hu

Pereszteginé Liptai Orsolya

+36 1 328 9967

+36 1 328 9228

orsolya.liptai@kh.hu

Szinnay Krisztián

+36 1 328 9974

+36 1 328 9228

krisztian.szinnay@kh.hu