hírek és hivatalos közzétételek

nem található sajtóhír

hogy érzik magukat a huszonévesek?

K&H pályakezdők jóléti indexe

A K&H Bank a Free Association kutatóügynökség közreműködésével létrehozta és negyedéves rendszerességgel teszi közzé mostantól a K&H pályakezdők jóléti indexét, amely azt vizsgálja, mennyire elégedettek a mai 19-29 évesek az életükkel. A felmérés a fiataloknak a családdal, az anyagi biztonsággal, az egészséggel, a munkával és tanulással, a baráti kapcsolatokkal, az önállósággal és a szabadidővel való elégedettségre kérdezett rá. A 2012 IV. negyedévi K&H pályakezdők jóléti index értéke 8, egy -50 és +50 között elhelyezkedő skálán. Ennek az indexnek a változását vizsgálja majd a K&H a következő, negyedévente zajló felmérések során.

túlélő bankszámlák

Halálesetkor rendszerint nem az elsők között jut eszünkbe, hogy vajon mi lesz a sorsa az elhunyt bankszámláinak, betét- és értékpapírszámláinak. De aztán elérkezik az idő, amikor utána kell járni annak, kit illet a számlákon lévő pénz, mi a teendő velük. A K&H szakértője segít eligazodni ebben a kérdésben.

újabb rekordot döntött a K&H pénzügyi versenyére jelentkezők száma

A korábbinál is nagyobb az érdeklődés az idén harmadik alkalommal elindított K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő iránt, közel 3000 diák méri össze a tudását. A január 31-én zárult nevezési időszak összesítése alapján Budapestről, Pest megyéből és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből érkezett a legtöbb pályázat. A legtöbb jelentkező a 3-4. osztályosok kategóriájából került ki.

ne csak a divatra, a biztonságára is gondoljon

hogyan készüljünk a síszezonra

A téli sportok számára tökéletes volt az elmúlt hetek időjárása. A rengeteg hónak köszönhetően a másfél-kétméteres hóréteg sem számít ritkaságnak az osztrák és svájci sípályákon, használjuk ki! Azonban semmiképp ne felejtsük itthon az Európai Egészségbiztosítási Kártyát, és kössünk megfelelő utasbiztosítást, hogy az esetleges balesetek ne változtassák rossz emlékké a síelést.

már februárban beköszönt a tavasz a részvénypiacokon?

„A válságból történő kilábalás újabb fejezetét jelentheti, hogy idén hosszú évek után újra friss pénz áramlik a részvényalapokba. Míg a válságot követő három évben a tőkekiáramlás jellemezte a részvényalapokat, addig az elmúlt hetekben már intézményi és a magánbefektetői szinten is a tőkebeáramlás jellemző” - mondta el Horváth István, a K&H Alapkezelő befektetési igazgatója.