hírek és hivatalos közzétételek

nem található sajtóhír

egy jó fotó a kárrendezést is felgyorsíthatja

a baleseti helyszínen készült fotók megkönnyítik a biztosítók munkáját

Manapság szinte mindenki zsebében ott lapul az okostelefon, vagy épp van nálunk tablet, és életünk majd minden pillanatát megörökítjük. Baleset bekövetkeztekor mégsem jut sokszor eszünkbe, hogy fotót készítsünk, pedig ezzel megkönnyítenénk a biztosítók dolgát, sőt gyorsabban megtörténhet a kárrendezés is.

Magyarország eddig ellenállt a pénzügyi fertőzésnek

„A feltörekvő régiókban közel féléve tartó visszaesésnek eddig jól ellenállt Magyarország. Kérdés azonban, hogy ez meddig tarthat, ha Ukrajna és Oroszország is egyre lejjebb húzza a feltörekvő piacokat. A befektetők számára a tartós bizonytalanság miatt az alacsony értékeltség ellenére is a feltörekvő piacok helyett inkább a stabil növekedést produkáló fejlett részvénypiacokat és devizákat javasoljuk” - nyilatkozta Horváth István, a K&H Alapkezelő befektetési igazgatója.

messze még a feltörekvő piacok fellendülése

Az amerikai jegybank újabb 10 milliárdos csökkentésről dönthet ma a kötvényvásárlási programot illetően. Komoly piaci hatást azonban várhatóan már nem fog okozni, hiszen a januári kedvezőtlen kínai adatok, és az elhúzódó orosz-ukrán konfliktus sem okozott tartós visszaesést a tőkepiaci hangulatban. Ennek ellenére a fennálló gazdasági-politikai bizonytalanságok miatt a befektetők számára sokkal inkább a megbízható növekedést produkáló fejlett részvénypiacokat ajánljuk” - nyilatkozta Horváth István, a K&H Alapkezelő befektetési igazgatója.

8 millió forint támogatás a kártyás vásárlások nyomán

8,1 millió forint gyűlt össze a K&H gyógyvarázs kártyaprogram keretében a bankkártyával történő vásárlások után. Idén a támogatást egy budapesti és négy vidéki intézmény kapta, amelyek együttesen évente közel 10 000 gyermeket látnak el.

taroltak a fővárosi diákok a pénzügyi vetélkedőn

jó hangulatban telt a K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő első középdöntője

Négy fővárosi csapat nyert a K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő első középdöntőjén. A mostani fordulóban Budapest és Pest megye diákjai játékos formában mérték össze pénzügyi tudásukat.